Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Запрошуємо до участі у круглому столі

Запрошуємо до участі у круглому столі

Круглий стіл проходить за підтримки  Представництва DVV International в Україні, Міжнародного центру неформальної освіти та Української асоціації освіти дорослих.

До участі у заході запрошуються провайдери освітніх послуг, які працюють у сфері неформальної освіти (різних форм реєстрації) та зареєстровані на онлайн-платформі неформальної освіти .

Під час зустрічі будуть презентовані та обговорені результати Всеукраїнського дослідження «Тенденції розвитку неформальної освіти в Україні». Також будуть презентовані результати аналізу ринку освітніх послуг на прикладі роботи онлайн-платформи неформальної освіти в Україні та обговорені можливості, якій відкриває новий функціонал платформи для провайдерів освітніх послуг. Під час круглого столу учасники розроблять рекомендації, спрямовані на покращення якості освітніх послуг у сфері неформальної освіти.

Заявку можна заповнити ТУТ

Дедлайн подачі заявки – 20 жовтня 2018 року.

Якщо у Вас виникли питання,  будь ласка, зв’яжіться з нами по e-mail:  info@LearnLifelong.net

 

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko